Opis stanowiska:
Przykład - Kierownik Regionu Łukasz

Łukasz pracuje w sprzedaży.
Zamiast wypełniania tabelek,
Łukasz spotyka się i rozmawia z Klientami.
Razem z Zespołem daje Klientom to, czego potrzebują.

Bądź jak Łukasz!
Pracuj w Solar Plus!

Kim jesteśmy?
Jesteśmy nowoczesnym dostawcą systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Posiadamy wysoko rozwinięte zaplecze logistyczne i zgrany Zespół, dzięki temu szybko wyceniamy instalacje i sprawnie realizujemy zamówienia. Jesteśmy Zespołem złożonym z pozytywnych ludzi nastawionych na rozwój osobisty oraz całej firmy.

Dokąd zmierzamy?
Dążymy do tego by nasi Partnerzy nie mieli problemów z ofertowaniem i zaopatrzeniem. Chcemy stać się najchętniej wybieranym przez nich dostawcą.

Kogo szukamy?
Szukamy skutecznego handlowca, ambitnego, pełnego energii i zaangażowania, który lubi spotykać się i rozmawiać z ludźmi.

Wymagania:
+ wykształcenie wyższe
+ umiejętność sprzedaży i realizacji celów
+ doświadczenie minimum 2 letnie w pracy o charakterze mobilnym
+ łatwość nawiązywania kontaktów i budowania relacji
+ chęć rozwoju osobistego i odbywania szkoleń
+ prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
+ pracę w przyjaznej, motywującej atmosferze, w zespole młodych ludzi budujących DREAM TEAM
+ wynagrodzenie podstawowe plus premie
+ niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon, materiały techniczne...)
+ dofinansowanie do szkoleń i kursów rozwojowych

Prześlij nam swoje CV.