Opis stanowiska:
Odpowiedzialność za rozwój sprzedaży central wentylacyjnych
Współpraca i wsparcie techniczne firm instalacyjnych oraz lokalnych dystrybutorów,
Współpraca i wsparcie techniczne projektantów oraz biur projektowych HVAC,
Przygotowywanie ofert technicznych i dobór produktów,
Doradztwo techniczne,
Koordynowanie procesów inwestycyjnych w zakresie produktów HVAC na podległym regionie.

Wymagania:
Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki studiów: inżynieria sanitarna, wentylacja, klimatyzacja, ogrzewnictwo,
Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży HVAC oraz znajomość lokalnego rynku biur projektowych oraz instalacyjnych,
Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
Czynne prawo jazdy kat. B.,
Bardzo dobra znajomość programu MS Office, doświadczenie w pracy z systemem CRM będzie dodatkowym atutem,
Zorientowanie na rozwój biznesu, wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
Samodyscyplina, rzetelność oraz sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
Bardzo dobra organizacja pracy – praca w systemie Home Office - oraz dyspozycyjność.

Oferujemy:
Bardzo dobre warunki pracy