Opis stanowiska:
1. Odpowiedzialność za rozwój sprzedaży central wentylacyjnych KOMFOVENT, produktów STAVOKLIMA oraz HAVACO, jak również pozostałych produktów firmy VENTIA w zakresie podległego regionu,
2. Współpraca i wsparcie techniczne firm instalacyjnych oraz lokalnych dystrybutorów,
3. Współpraca i wsparcie techniczne projektantów oraz biur projektowych HVAC,
4. Przygotowywanie ofert technicznych i dobór produktów,
5. Doradztwo techniczne,
6. Koordynowanie procesów inwestycyjnych w zakresie produktów HVAC na podległym regionie.

Wymagania:
1. Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki studiów: inżynieria sanitarna, wentylacja, klimatyzacja, ogrzewnictwo,
2. Doświadczenie w branży HVAC oraz znajomość lokalnego rynku biur projektowych oraz instalacyjnych będzie dodatkowym atutem,
3. Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
4. Czynne prawo jazdy kat. B.,
5. Bardzo dobra znajomość programu MS Office, doświadczenie w pracy z systemem CRM będzie dodatkowym atutem,
6. Zorientowanie na rozwój biznesu, wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
7. Samodyscyplina, rzetelność oraz sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
8. Bardzo dobra organizacja pracy oraz dyspozycyjność.

Oferujemy:
1. Stabilną pracę oraz możliwość rozwoju w młodej i dynamicznie rozwijającej się organizacji,
2. Atrakcyjne wynagrodzenie, premię uzależnioną od osiąganych rezultatów oraz niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy),
3. Niezbędne szkolenia wprowadzające oraz produktowe.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie swojej aplikacji na adres e-mail: info@ventia.pl