Opis stanowiska:
Zakres obowiązków na stanowisku:
* Samodzielne prowadzenie projektów technicznych w zakresie realizacji
* Opracowywanie i monitorowanie budżetu
* Wybór podwykonawców i dostawców
* Współpraca z inwestorami, dostawcami oraz podwykonawcami
* Przygotowywanie dokumentacji przetargowej oraz powykonawczej
* Prowadzenie negocjacji biznesowych
* Monitoring rynku w zakresie nowych inwestycji, przetargów
* Uczestnictwo w pozyskiwaniu nowych projektów

Wymagania:
* Wykształcenie wyższe techniczne
* Doświadczenie w samodzielnej realizacji projektów
* Mile widziane uprawnienia branżowe
* Znajomość programów: pakiet Office, AutoCad, programy do kosztorysowania
* Komunikatywna znajomość jęz. angielskiego (w tym terminologia techniczna)
* Prawo jazdy kat. B
* Umiejętności handlowe i negocjacyjne

Oferujemy:
* Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się organizacji
* Samodzielność działania
* Możliwości rozwoju i zdobycia doświadczenia, poznanie nowych technologii chłodniczych
* Niezbędne narzędzia pracy
* Pakiet benefitów pracowniczych

Aplikacje prosimy wysyłać na adres e-mail: m.swiatek@andra.com.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."