Opis stanowiska:
- Odpowiedzialność za rozwój bazy klientów,
- Rozwój sprzedaży oraz realizacja wyznaczonych celów w zakresie podległego asortymentu (m.in. klimatyzatory LG, MDV, materiały montażowe do systemów klimatyzacji),
- Kontakty z dostawcami w zakresie podległego asortymentu,
- Współpraca i wsparcie techniczne firm instalacyjnych oraz lokalnych dystrybutorów,
- Doradztwo techniczne oraz przygotowywanie ofert handlowych,
- Planowanie działań marketingowych w zakresie podległego asortymentu,
- Monitorowanie działań konkurencji.

Wymagania:
- Kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży produktów do systemów klimatyzacyjnych (klimatyzatory, systemy VRF, materiały montażowe do klimatyzacji, itp.),
- Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki studiów: inżynieria sanitarna, wentylacja, klimatyzacja, ogrzewnictwo,
- Znajomość języka angielskiego w stopniu minimum komunikatywnym,
- Czynne prawo jazdy kat. B.,
- Bardzo dobra znajomość programu MS Office,
- Zorientowanie na rozwój biznesu, wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
- Dyspozycyjność, gotowość do częstych wyjazdów służbowych,
- Samodyscyplina, rzetelność oraz sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

Oferujemy:
- stabilną pracę oraz możliwość rozwoju w młodej i dynamicznie rozwijającej się organizacji,
- atrakcyjne wynagrodzenie, premię uzależnioną od osiąganych rezultatów oraz niezbędne narzędzia pracy,
- pakiet socjalny, m.in. prywatny pakiet medyczny,
- niezbędne szkolenia wprowadzające oraz produktowe.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie swojej aplikacji na adres e-mail: info@ventia.pl