Opis stanowiska:
DTH Selection – specjalizujemy się w realizacji projektów rekrutacyjnych w obszarach technical sales & engineering.

Naszym klientem jest dystrybutor komponentów do chłodnictwa oraz urządzeń klimatyzacyjnych. Jest to spółka z kapitałem zagranicznym o stabilnej pozycji na polskim rynku. Poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Kierownik Oddziału Kraków

Zakres obowiązków:
- Bieżące koordynowanie pracy oddziału spółki w Krakowie.
- Odpowiedzialność za realizację założeń budżetowych.
- Budowanie trwałych i długofalowych relacji biznesowych z kluczowymi klientami (głównie firmy instalacyjne_ w regionie woj. Małopolskiego.
- Rozliczanie pracy, motywowanie, coaching podległego zespołu.

Wymagania:
- Minimum 3 letnie doświadczenie w sprzedaży w branży chłodniczej i/lub klimatyzacyjnej.
- Wykształcenie wyższe, techniczne z obszaru HVACR.
- Prawo jazdy kat. B.
- Mile widziane doświadczenie w kierowaniu zespołem.
- Znajomość branży urządzeń/komponentów chłodniczych i klimatyzacyjnych.

Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie na mocy umowy o pracę.
- Wszelkie narzędzia pracy łącznie z samochodem.

Zainteresowane osoby zachęcamy do przesłania CV na adres: t.malagowski@dth-selection.pl