Opis stanowiska:
DTH Selection – specjalizujemy się w realizacji projektów rekrutacyjnych w obszarach technical sales & engineering.

Naszym klientem jest dostawca systemów klimatyzacji, spółka z kapitałem zagranicznym o ugruntowanej pozycji na polskim rynku. Poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Kierownik Oddziału

Zakres obowiązków:
- Zarządzanie działalnością operacyjną oddziału oraz podległym zespołem pracowników.
- Budowanie długofalowych relacji oraz rozwój współpracy z aktualnymi oraz nowymi klientami.
- Odpowiedzialność za wynik sprzedażowy i rozwój Oddziału.
- Nadzór nad realizacją celów całego oddziału.
- Podejmowanie lokalnych działań marketingowych.
- Przygotowywanie analiz projektów i ofert (analiza techniczna i kosztowa oferowanych urządzeń).
- Doradztwo techniczne.
- Kontakt z dostawcami, przygotowywanie zapytań ofertowych.
- Prowadzenie analiz konkurencji rynkowej.

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe techniczne w obszarze inżynierii środowiska, chłodnictwa lub pokrewne.
- Kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży urządzeń chłodniczych lub klimatyzacyjnych.
- Umiejętność budowania trwałych relacji biznesowych z klientami.
- Prawo jazdy kat B.
- Mile widziane doświadczenie w zarzadzaniu zespołem.
- Samodzielność w podejmowaniu decyzji.

Oferujemy:
- Atrakcyjne/konkurencyjne wynagrodzenie w formie umowy o pracę.
- Niezbędne narzędzia pracy.
- Szkolenia wdrożeniowe.
- Możliwość rozwoju zawodowego.
- Pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
- Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres rekrutacja@dth-selection.pl