Opis stanowiska:
zarządzanie pracą podległego zespołu pracowników,
monitorowanie stanów magazynowych,
składanie zamówień do dostawców,
nadzór nad realizacją zamówień importowych i krajowych,
wyjaśnianie reklamacji związanych z dostawcami,
utrzymywanie kontaktów z dostawcami i pozyskiwanie nowych kontrahentów,
monitorowanie i negocjowanie cen kupowanych produktów,
wprowadzanie dokumentów magazynowych i wyjaśnianie ewentualnych niezgodności,
wyjaśnianie błędnie wystawionych faktur zakupowych,
wprowadzanie i aktualizacja cen elementów produkcyjnych.

Wymagania:
min. trzyletnie doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku,
wykształcenie wyższe preferowane handlowe lub ekonomiczne,
bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
znajomość zasad gospodarki magazynowej,
dobra znajomość pakietu MS Office, przede wszystkim Excel,
kompetencje menedżerskie - organizacja pracy podległych pracowników, motywowanie i zarządzanie podległym zespołem,
zorientowanie na klienta, umiejętności negocjacyjne i dobra organizacja pracy własnej,
doskonałe umiejętności komunikacyjne, interpersonalne i prezentacyjne.

Oferujemy:
stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
ciekawą pracę w renomowanej, stabilnej firmie międzynarodowej,
możliwość rozwoju,
atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników,
pakiet dodatkowych benefitów (prywatna opieka medyczna, karta wstępu na obiekty sportowe, program ubezpieczeń grupowych).

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o nadsyłanie aplikacji zawierających CV i list motywacyjny na adres: praca@lindab.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Na podstawie art. 23 ust. 1 pkt. 1 ustawy o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 i 1662) dobrowolnie wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Lindab Sp. z o.o. z siedzibą w Wieruchowie przy ul. Sochaczewskiej 144 (05-850 Ożarów Mazowiecki) dla potrzeb realizacji procesów rekrutacji. Jestem świadoma/y przysługującego mi prawa dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania"