Opis stanowiska:
- zarządzanie Działem Handlowym;
- udział w spotkaniach z Kluczowymi Klientami i Dostawcami;
- współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania:
- doświadczenie w zarządzaniu zespołem handlowym (planowaniu, organizacji pracy zespołu, określaniu celów, ocenie efektywności);
- doświadczenie w sprzedaży, prowadzeniu negocjacji, spotkaniach z klientami, sporządzaniu umów;
- doświadczenie w zarządzaniu projektami i obiegiem dokumentów;
- znajomość pakietu Office;
- gotowość do podróży służbowych, prawo jazdy kat. B.

Mile widziana:
- znajomość branży ogólnobudowalanej lub: grzewczej, sanitarnej, wentylacji, klimatyzacji;
- komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

Oferujemy:
- współpracę na podstawie umowy o pracę;
- atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premię zależną od wyników;
- narzędzia niezbędne do wykonywania pracy: laptop, telefon komórkowy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą formularza: