Opis stanowiska:
SMSKLIMA Sp. z o.o.
lider branży HVAC w woj. łódzkim, poszukuje pracowników na stanowisko:
Kierownik działu realizacji i serwisu
(klimatyzacja /wentylacja).
Osoba zatrudniona na w/w stanowisku będzie odpowiedzialna za organizację pracy działu, bezpośredni nadzór nad podległymi pracownikami, komunikację, obsługę i opiekę nad istniejącą bazą klientów instytucjonalnych i indywidualnych oraz pozyskiwanie nowych zleceń.

Wymagania:
PORZĄDANE UMIEJĘTNOŚCI i DOŚWIADCZENIE:
- doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym w branży HVAC
- doświadczenie w kierowaniu zespołem min 6-10 osób;
- doskonała organizacja pracy i odpowiedzialność za powierzone zadania;
- doświadczenie w budowaniu relacji z klientem;
- udokumentowane doświadczenie w branży HVAC minimum 3 lata(klimatyzacja/wentylacja);
- znajomości techniczna urządzeń z branży klimatyzacji i wentylacji (urządzeń split, systemy VRF, agregaty wody lodowej, centrale wentylacyjne, automatyka HVAC)
- umiejętność czytania dokumentacji technicznej i projektowej
-biegła znajomość obsługi komputera
-prawo jazdy kat. B.

DODATKOWYM ATUTEM BĘDĄ:
- znajomość przepisów prawa z zakresu obsługi urządzeń HVAC
- uprawnienia branżowe i elektryczne
- udokumentowane przeszkolenie w zakresie dostępu do informacji niejawnych.

Oferujemy:
OFERUJEMY:
-stabilne warunki zatrudnienia
-atrakcyjne wynagrodzenie
-pracę w młodym, dynamiczny zespole na samodzielnym stanowisku
-możliwość rozwoju oraz zdobycia doświadczenia przy referencyjnych projektach branżowych.

Oferty zawierające CV i/lub list motywacyjny wraz z adnotacją