Opis stanowiska:
bieżąca obsługa klientów zagranicznych,
pozyskiwanie nowych klientów zagranicznych,
tworzenie polityki cenowej w zakresie sprzedaży eksportowej,
realizacja zamówień od klientów,
nadzór nad pracami działu eksportu,
kontrola i monitoring bieżącej sprzedaży,
analiza zyskowności transakcji handlowych,
monitorowanie terminowego spływu należności,
koordynacja działań komórki handlowej i produkcyjnej,
udział w targach produktowych,
reprezentowanie firmy podczas spotkań z kontrahentami,
reprezentowanie firmy na spotkaniach wewnętrznych Grupy Lindab.

Wymagania:
minimum trzyletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
wykształcenie wyższe preferowane handlowe lub ekonomiczne,
biegła znajomość języka angielskiego,
mile widziana znajomość języka niemieckiego,
prawo jazdy kat. B,
gotowość do częstych wyjazdów służbowych,
dobra znajomość pakietu MS Office, przede wszystkim Excel i PowerPoint,
kompetencje menedżerskie - organizacja pracy podległych pracowników, motywowanie i zarządzanie zespołem, ustalanie strategii sprzedaży i jej realizacji,
zorientowanie na klienta, umiejętności negocjacyjne i dobra organizacja pracy własnej,
doskonałe umiejętności komunikacyjne, interpersonalne i prezentacyjne.

Oferujemy:
stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
ciekawą pracę w renomowanej, stabilnej firmie międzynarodowej,
możliwość rozwoju,
atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników,
pakiet dodatkowych benefitów (prywatna opieka medyczna, karta wstępu na obiekty sportowe, program ubezpieczeń grupowych).

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o nadsyłanie aplikacji zawierających CV i list motywacyjny, z zaznaczeniem stanowiska na jakie jest składana aplikacja, na adres: rekrutacja@centrumklima.pl lub fax: (22) 250-50-13

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.