Opis stanowiska:
Do głównych zadań będzie należało monitorowanie rynku i umacnianie pozycji podległych produktów na rynku lokalnym. Zadania te będą realizowane w sposób samodzielny jak i z uwzględnieniem podległego zespołu Inżynierów Sprzedaży, dlatego rolą Kierownika będzie takie kierowanie zespołem, by przy osiąganiu wysokich wyników sprzedaży utrzymywać zespół w dobrej atmosferze, silnej motywacji do pracy i rozwoju eksperckiego.

• Zarządzanie bazą Klientów własnych, obecnych Klientów Spółki oraz podległego zespołu
• Ciągłe identyfikowanie i pozyskiwanie nowych Klientów z rynku
• Nadzorowanie prac zespołu w dziedzinie sprzedaży klimatyzacji oraz podnoszenia ich wiedzy eksperckiej w dziedzinie produktów
• Strategiczny rozwój marki oraz świadome kreowanie wizerunku podległych produktów i grup produktowych
• Budżetowanie i bieżące monitorowanie realizacji budżetów

Wymagania:
• Wyższe wykształcenie kierunkowe
• Wykształcenie/ kursy w dziedzinie zarządzania będą silnym atutem
• Kompetencje w zakresie budżetowania
• Udokumentowane doświadczenie w sprzedaży i obsłudze „dużych Klientów”
• Bardzo dobra znajomość rynku i produktów konkurencyjnych
• Wysokie kompetencje zarządzania zespołem
• Zdolność do sumiennej i bezbłędnej pracy
• Bardzo silne zorientowanie na wynik i łatwość w poszukiwaniu etycznych metod osiągania postawionych sobie i zespołowi celów
• Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza EXCEL)
• Dobra znajomość systemów branżowych (np. AutoCad)
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, inne będą dodatkowym atutem
• Dobra prezencja i zmysł estetyki będzie dodatkowym atutem
• Dyspozycyjność i mobilność
• Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Umowę o pracę na pełny etat
• Konkurencyjne wynagrodzenie
• Wyjątkową atmosferę pracy i wsparcie zespołu
• Możliwość rozwoju i udziału w dodatkowych szkoleniach

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojej aplikacji na adres kadry@elektronika-sa.com.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)"