Opis stanowiska:
Jesteśmy firmą zajmującą się projektowaniem instalacji HVAC, Poszukujemy kandydata / kandydatki na stanowisko Kierownik Działu Projektowego, który oprócz tworzenia projektów będzie koordynował działania zespołu projektowego oraz rozliczał finansowo dział projektów

Wymagania:
Wymagana znajomość obowiązujących przepisów prawa budowlanego i warunków technicznych. Znajomość zasad projektowania głównie instalacji wentylacji, klimatyzacji c.o., c.t. c.w.u. przyłączy wod-kan, gaz.
Wymagana znajomość oprogramowania wspomagającego projektowanie A.cad, Ventpack, Instal Soft, Pakiet Office.

Dodatkowe wymagania:
-wykształcenie wyższe
-prawo jazdy kat. B
-minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku przy projektowaniu instalacji wentylacji i klimatyzacji oraz instalacji co, ct. wod-kan.

Oferujemy:
-Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
-Wpływ na planowanie czasu pracy, wysoką samodzielność
-Możliwość korzystania z pakietu medycznego, grupowego Ubezpieczenia na Życie oraz karty Benefit

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie aplikacji na adres: biuro@hardrealizacje.pl