Opis stanowiska:
Prowadzenie szkoleń produktowych dla struktur sprzedaży, za arenie międzynarodowej,
Przygotowywanie materiałów i prezentacji szkoleniowych z zakresu oferowanych produktów na potrzeby
Działu Sprzedaży,
Wsparcie Działu PM we wdrażaniu nowych produktów oraz zmian w już istniejących produktach,
Wsparcie Działu Sprzedaży w zakresie doborów technicznych oferowanych produktów (central
wentylacyjnych, kurtyn powietrznych, nagrzewnic),
Przygotowywanie materiałów i prezentacji dotyczących projektów z zakresu PM,
Wsparcie w przygotowywaniu analiz dotyczących aktualnych trendów na rynku oraz konkurencji.

Wymagania:
Wyższe wykształcenie techniczne (preferowane kierunki: chłodnictwo, klimatyzacja i wentylacja) ,

Bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu wymiany ciepła, chłodnictwa, hydrauliki i automatyki,

Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

Zdolności analityczne i organizacyjne,

Wysokie zdolności komunikacyjne i prezentacyjne,

Systematyczność i dbałość o detale,

Gotowość do podróży służbowych,

Znajomość norm ISO 9001 oraz ISO 14001.

Oferujemy:
Pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się korporacji międzynarodowej,
Udział we wdrażaniu nowych produktów oraz zmian w istniejących produktach na międzynarodowym rynku,

Możliwość rozwoju zawodowego przy udziale w międzynarodowych projektach.

Atrakcyjne wynagrodzenie,

Rozbudowany system kafeteryjny – świadczeń pozapłacowych,

Udział w podróżach służbowych na arenie międzynarodowej.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV ze zdjęciem), wraz z numerem referencyjnym w temacie maila w ciągu 14 dni od ukazania się ogłoszenia na wentylacja.com.pl na adres rekrutacja@vtsgroup.com

Nr ref.: JPM

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Do aplikacji prosimy dołączyć następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych
(Dz. U. nr 133 poz. 883).”