Opis stanowiska:
Zakres obowiązków:
• Wykonywanie uruchomień nowych urządzeń,
• Prowadzenie dokumentacji powykonawczej,
• Wykonywanie konserwacji i napraw urządzeń klimatyzacji precyzyjnej
• Wykonywanie cyklicznych przeglądów urządzeń klimatyzacji.

Wymagania:
Wymagania:
• Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe techniczne kierunkowe (chłodnictwo i klimatyzacja),
• Czynne prawo jazdy kategorii B,
• Uprawnienia SEP do 1 kV,
• Doświadczenie z zakresie obsługi serwisowej urządzeń typu chiller,
• Znajomość zagadnień automatyki sterowania,
• Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
• Wysoka dyspozycyjność oraz gotowość do odbywania częstych podróży służbowych

Oferujemy:
Oferujemy:
• Pracę w międzynarodowym koncernie, ,
• Pracę w przyjaznym zespole,
• Samochód służbowy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych na poniższy adres emaliowy oraz klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych.

e-mail: bolanowski@lebo-hr.pl
kontakt: 512 509 295

www.lebo-hr.pl
nr certyfikatu 4287/1a