Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za aktywną współpracę z projektantami, inwestorami, generalnymi wykonawcami oraz architektami w zakresie pozyskiwania nowych projektów inwestycyjnych. Będzie również odpowiedzialna za doradztwo techniczne tj. dobór urządzeń i kompleksowych rozwiązań HVAC oraz wsparcie procesu projektowego.

Wymagania:
Od kandydatów oczekujemy:

• minimum 3-letniego doświadczenia zawodowego w branży klimatyzacyjnej na podobnym stanowisku potwierdzonego sukcesami w obszarze pozyskiwania projektów i współpracy z projektantami branżowymi
• wykształcenia wyższego technicznego (preferowana specjalizacja to klimatyzacja, chłodnictwo, wentylacja)
• dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
• gotowości do częstych wyjazdów służbowych
• łatwości w nawiązywaniu kontaktów zawodowych i satysfakcji z pracy z ludźmi
• samodzielności w zakresie zarządzania prowadzonymi projektami
• pasji w podejmowaniu nowych wyzwań i realizacji celów
• przestrzegania ustalonych reguł oraz zasad etyki w biznesie
• prawa jazdy kat. B

Oferujemy:
Osobie zatrudnionej na tym stanowisku oferujemy:

- atrakcyjne warunki zatrudnienia w międzynarodowej firmie o uznanej renomie
- zatrudnienie na umowę o pracę oraz długofalowy rozwój zawodowy
- przyjazne środowisko pracy i możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
- zapewniamy wszystkie narzędzia pracy potrzebne do wykonywania powierzonych zadań

Zgłoszenie prosimy wysłać na adres: rekrutacja@daikin.pl wpisując w tytule maila: CS Katowice