265
226
269

Inżynier Wsparcia Technicznego Systemów Klimatyzacji

LG Electronics Polska Sp. z o.o.

Warszawa, Mazowieckie

Ważna do: 18.02.2018 00:00

Opis stanowiska

- wsparcie techniczne klientów B2B oraz partnerów LG Electronics Polska w zakresie rozwiązań
klimatyzacyjnych (systemy Split, Multi Split, VRF, AWHP, ERV i akcesoria),
- prowadzenie procesu odbioru i komisyjnego uruchamiania systemów klimatyzacji VRF: terenowy
nadzór nad kluczowymi inwestycjami, weryfikacja poprawności wykonania instalacji, komisyjne
uruchomienie systemu klimatyzacji VRF,
- diagnozowanie usterek technicznych oraz problemów jakościowych urządzeń,
- raportowanie prowadzonych zadań.

Wymagania

- mile widziane wykształcenie kierunkowe (Klimatyzacja/Chłodnictwo),
- doświadczenie na podobnym stanowisku, np. inżyniera wsparcia technicznego, instalatora
lub serwisanta systemów klimatyzacyjnych VRF (MULTI V),
- znajomość systemów VRF, preferowana znajomość MULTI V,
- znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
- prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie w formie umowy o pracę w firmie będącej liderem w branży klimatyzacyjnej na rynku polskim oraz międzynarodowym,
- samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy oraz niezbędne narzędzia pracy,
- atrakcyjny pakiet benefitów.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem, danymi kontaktowymi (adres poczty elektronicznej i numer telefonu) oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacyjnego na adres: rekrutacja.lgepl@lgepartner.com

+48.224817100