Opis stanowiska:
Naszym klientem jest globalny producent urządzeń klimatyzacyjnych. Poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Inżynier Wsparcia Technicznego Serwisu
(miejsce pracy: Warszawa)

Zakres obowiązków:
• Wsparcie pod kątem technicznym dystrybutorów oraz instalatorów współpracujących z firmą.
• Udział w uruchomieniach urządzeń oraz systemów klimatyzacyjnych (bezpośredni oraz zdalny)
• Rozwiązywanie nietypowych zagadnień technicznych.
• Pozyskiwanie informacji technicznych w międzynarodowych strukturach firmy.
• Prowadzenie szkoleń technicznych dla instalatorów w zakresie specyfiki urządzeń oferowanych przez firmę.

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe, techniczne, mile widziane w obszarze inżynierii środowiska, budowy maszyn, automatyki lub pokrewne.
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
• Doświadczenie w obszarze wsparcia technicznego serwisu urządzeń klimatyzacyjnych (splity, multisplity, VRF).
• Bardzo dobra znajomość specyfiki urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych.
• Dyspozycyjność do odbywania podróży służbowych w ramach całego kraju (ok. 1/3 czasu pracy).
• Znajomość zagadnień technicznych związanych z automatyką HVAC.

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji.
• Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę.
• Bieżący kontakt z najnowocześniejszymi technologiami branży klimatyzacyjnej.
• Udział w ciekawych projektach inżynieryjnych.
• Wszelkie narzędzia pracy łącznie z samochodem.

Zainteresowane osoby zachęcam do przesłania CV na adres: t.malagowski@dth-selection.pl