Opis stanowiska:
wsparcie techniczne dla działu handlowego,
przygotowywanie i monitoring ofert,
doradztwo techniczne - dobór urządzeń standardowych z oferty oraz urządzeń w wykonaniu niestandardowym,
budowanie długofalowych relacji z kluczowymi klientami,
prowadzenie negocjacji techniczno-handlowych,
przygotowanie umów techniczno-handlowych,
prowadzenie inwestycji: od koncepcji, projektu, przez cały proces ofertowania i sprzedaży, po nadzór nad dostawą, montażem i uruchomieniem systemów na obiekcie.

Wymagania:
wykształcenie wyższe techniczne, mile widziane kierunki instalacje sanitarne, inżynieria bezpieczeństwa pożarowego, mechanika i budowa maszyny lub pokrewne),
doświadczenie - minimum 1 rok w sprzedaży branży Hvac (wentylacja - klimatyzacja),
łatwość nawiązywania kontaktów i duże zdolności interpersonalne,
umiejętność pracy w zespole i zdecydowanie w działaniu,
umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
wysoka kultura osobista, ukierunkowanie na klienta,
wysoka motywacja, rzetelność i zaangażowanie,
komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
pracę na pełen etat w centrali firmy po okresie próbnym,
stabilność zatrudnienia,
szkolenia specjalistyczne, szkolenia językowe,
możliwość podwyższania kwalifikacji.

Miejsce podjęcia pracy: Łomianki

Numer referencyjny: WT-DKK- MAZ16

Aplikacje wraz ze zdjęciem, CV i list motywacyjny oraz referencje/dokumenty potwierdzające kwalifikacje prosimy przesyłać na adres rekrutacjadh@venture.pl.