274
269
226

Inżynier Wsparcia Technicznego

DTH Selection

Warszawa, Mazowieckie

Ważna do: 31.07.2018 00:00

Opis stanowiska

Naszym klientem jest globalny producent urządzeń wentylacyjnych, klimatyzacyjnych oraz chłodniczych. Poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

(miejsce pracy: Warszawa)

Zakres obowiązków:

- Prowadzenie doborów urządzeń będących w
ofercie produktowej spółki (centrale wentylacyjne,
klimakonwektory, klimatyzacja freonowa, pompy
ciepła, agregaty wody lodowej).
- Sporządzanie ofert techniczno – handlowych.
- Wsparcie techniczne zespołu sprzedaży.
- Współpraca z innymi działami w ramach
organizacji.
- Prowadzenie dokumentacji technicznej.

Wymagania

- Wykształcenie wyższe, techniczne, w obszarze
inżynierii środowiska lub pokrewne.
- Znajomość zagadnień technicznych instalacji HVACR
(mile widziane doświadczenie w projektowaniu,
wsparciu technicznym lub serwisie).
- Dobra znajomość języka angielskiego.
- Znajomość MS Office.
- Dokładność, systematyczność, zaangażowanie w
powierzone zadania.
- Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

Firma Oferuje:

- Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o
pracę.
- Możliwość rozwoju zawodowego.
- Wszelkie niezbędne narzędzia pracy.
- Udział w branżowych szkoleniach produktowych.
- Pakiet medyczny enel-med, karta multi sport.

Zainteresowane osoby zachęcamy do przesłania CV na adres rekrutacja@dth-selection.pl.

530270500