265
226
269

Inżynier Wsparcia Technicznego

DTH Selection

Warszawa, Mazowieckie

Ważna do: 16.04.2018 00:00

Opis stanowiska

DTH Selection – specjalizujemy się w realizacji projektów rekrutacyjnych w obszarach technical sales & engineering.

Naszym klientem jest dostawca urządzeń klimatyzacyjnych oraz komponentów chłodniczych. Jest to spółka z kapitałem zagranicznym o ustabilizowanej pozycji na polskim rynku. Poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Wsparcia Technicznego (urządzenia klimatyzacyjne)
(miejsce pracy: Warszawa)
Nr referencyjny: ISUS/KSK/BK

Zakres obowiązków:

• Wsparcie techniczne, głównie dla branżowych firm instalacyjnych w zakresie zagadnień związanych z serwisem, montażem oraz eksploatacją urządzeń/instalacji klimatyzacyjnych.
• Rozwiązywanie niestandardowych zagadnień technicznych.
• Udział w kluczowych dla firmy uruchomieniach.
• Kontakt z zakładem produkcyjnym w zakresie specyfikacji technicznej urządzeń oraz dokumentacji technicznej.
• Przechowywanie dokumentacji technicznej.
• Prowadzenie szkoleń technicznych dla branżowych firm instalacyjnych.

Wymagania

• Wykształcenie wyższe lub średnie w zakresie urządzeń sanitarnych.
• Bardzo dobra praktyczna znajomość specyfiki technicznej urządzeń klimatyzacji freonowej.
• Kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu wsparcia technicznego dla urządzeń klimatyzacji freonowej i/lub doświadczenie w serwisie/montażu urządzeń oraz systemów klimatyzacyjnych.
• Prawo jazdy kat B.
• Bardzo dobra znajomość rynku urządzeń klimatyzacyjnych.
• Dokładność, sumienność, zaangażowanie w powierzone zadania.
• Dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

• Atrakcyjne wynagrodzenie w formie umowy o pracę.
• Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji o cenionej pozycji na polskim rynku.
• Narzędzia pracy łącznie z samochodem.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres rekrutacja@dth-selection.pl wraz z podaniem w temacie wiadomości numeru referencyjnego.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Więcej ofert na stronie: www.dth-selection.pl

W przesłanych dokumentach prosimy zawrzeć następującą klauzulę: Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883).

730930480