Opis stanowiska:
DTH Selection – specjalizujemy się w realizacji projektów rekrutacyjnych w obszarach technical sales & engineering.

Naszym klientem jest ceniony, międzynarodowy dostawca urządzeń klimatyzacyjnych. W wyniku rozwoju spółki poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Inżynier Wsparcia Technicznego
Nr ref. IWT/POZ/HVAC

Zakres obowiązków:

• Doradztwo techniczne odnośnie oferowanych przez spółkę grupy produktów (urządzenia klimatyzacyjne typu split, multisplit, systemy VRF, agregaty wody lodowej).
• Prowadzenie doborów technicznych urządzeń na potrzeby prowadzonych przez spółkę projektów.
• Sporządzanie ofert techniczno – handlowych na potrzeby Działu Handlowego.
• Bieżące wsparcie techniczne Działu Handlowego oraz klientów spółki.

Wymagania:
• Doświadczenie w obszarze projektowania lub wsparcia technicznego w branży wentylacji, klimatyzacji lub chłodnictwa.
• Chęć dalszego rozwoju zawodowego w branży urządzeń klimatyzacyjnych.
• Wykształcenie wyższe, techniczne z obszaru inżynierii środowiska, chłodnictwa lub pokrewne.
• Prawo jazdy kat. B.
• Wysoka kultura osobista.
• Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

Oferujemy:
• Możliwość stabilnego zatrudnienia oraz rozwoju zawodowego w stabilnej, międzynarodowej organizacji.
• Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę, adekwatne do posiadanego doświadczenia.
• Pakiet specjalistycznych szkoleń.

Zachęcam do przesłania CV na adres: t.malagowski@dth-selection.pl