Opis stanowiska:
DTH Selection – specjalizujemy się w realizacji projektów rekrutacyjnych w obszarach technical sales & engineering.
Naszym klientem jest globalna spółka, jeden z wiodących producentów wentylatorów. Poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:
Inżynier Wsparcia Technicznego

Zakres obowiązków:
- Przygotowywanie ofert techniczno-handlowych we współpracy z Działem Handlowym.
- Sporządzanie doborów urządzeń do prowadzonych przez firmę projektów.
- Kontakt z zagranicznymi zakładami produkcyjnymi w zakresie specyfikacji technicznej zamawianych urządzeń.
- Doradztwo techniczne.
- Współpraca z innymi działami firmy.
- Udział w targach oraz wydarzeniach branżowych.

Wymagania:
Wymagania:
- Wykształcenie wyższe, techniczne w obszarze inżynierii środowiska lub pokrewne.
- Doświadczenie w wycenie lub projektowaniu instalacji wentylacyjnych, klimatyzacyjnych lub chłodniczych.
- Prawo jazdy kat B.
- Dokładność, skrupulatność.
- Wysoka kultura osobista.
- Znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym.

Oferujemy:
Firma oferuje:
- Atrakcyjne wynagrodzenie w formie umowy o pracę.
- Możliwość rozwoju zawodowego u jednego z czołowych, globalnych producentów wentylatorów.
- Udział w szkoleniach produktowych.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres s.szulc@dth-selection.pl wraz z podaniem w temacie wiadomości numeru referencyjnego.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Więcej ofert na stronie: www.dth-selection.pl