Opis stanowiska:
Naszym klientem jest ceniony, globalny producent urządzeń wentylacyjnych. Poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Inżynier Wsparcia Technicznego (Wentylatory)
Miejsce Pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

• Doradztwo techniczne odnośnie oferowanych przez spółkę rozwiązań technicznych (głównie wentylatory).
• Bieżący kontakt z zagranicznymi zakładami produkcyjnymi pod kątem specyfikacji technicznej zamawianych urządzeń/komponentów (w języku angielskim lub niemieckim).
• Prowadzenie doborów technicznych urządzeń.
• Sporządzanie ofert techniczno – handlowych na potrzeby Działu Handlowego.

Wymagania:
• Doświadczenie w projektowaniu lub wsparciu technicznym w branży wentylacji, klimatyzacji lub chłodnictwa.
• Wykształcenie wyższe, techniczne z obszaru inżynierii środowiska, chłodnictwa lub pokrewne.
• Prawo jazdy kat. B.
• Wysoka kultura osobista.
• Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

Oferujemy:
• Możliwość rozwoju zawodowego w stabilnej, globalnej organizacji o ugruntowanej pozycji na polskim rynku.
• Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę, adekwatne do posiadanego doświadczenia.
• Pakiet specjalistycznych szkoleń, w tym szkolenia zagraniczne.

Zachęcam do przesłania CV na adres: t.malagowski@dth-selection.pl