226
269

Inżynier w Dziale Technicznym (urządzenia klimatyzacyjne)

DTH Selection

Warszawa, Mazowieckie

Ważna do: 31.05.2018 00:00

Opis stanowiska

DTH Selection – specjalizujemy się w realizacji projektów rekrutacyjnych w obszarach technical sales & engineering.

Naszym klientem jest międzynarodowy dostawca urządzeń klimatyzacyjnych. Poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Raszyn k. Warszawy

Zakres obowiązków:
• Prowadzenie doborów urządzeń klimatyzacyjnych (głównie systemów VRF).
• Ścisła współpraca z Działem Sprzedaży oraz innymi działami w ramach spółki.
• Prowadzenie dokumentacji technicznej.
• Rozwiązywanie niestandardowych zagadnień technicznych.
• Kontakt z klientami w zakresie zagadnień technicznych.
• Udział w szkoleniach technicznych.
• Przygotowywanie materiałów technicznych/produktowych oraz szkoleniowych.
• Kontakt z klientami w zakresie pojawiających się zagadnień technicznych.

Wymagania

• Wykształcenie wyższe, techniczne, mile widziane w obszarze inżynierii środowiska (wentylacja, klimatyzacja) lub pokrewne.
• Bardzo dobra znajomość zagadnień technicznych klimatyzacji freonowej.
• Mile widziane doświadczenie w pracy w branży urządzeń klimatyzacyjnych (w dziale technicznym, projektowym lub serwisie).
• Motywacja do poszerzania swojej wiedzy w zakresie specyfiki technicznej urządzeń klimatyzacyjnych.
• Prawo jazdy kat. B.
• Dobra znajomość języka angielskiego.
• Wysoka kultura osobista.

Oferujemy

• Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę, adekwatne do posiadanego doświadczenia plus system premiowy.
• Praca z cenioną, wiodącą marką urządzeń klimatyzacyjnych.
• Szkolenia branżowe.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres t.malagowski@dth-selection.pl wraz z poniższą klauzulą.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez DTH Selection moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez DTH Selection moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

530270500