Opis stanowiska:
Firma Kliweko BTH działająca na polskim rynku od 25 lat poszukuje pracownika na stanowisko Doradcy Techniczno-Handlowego w dziale klimatyzacji Samsung, Panasonic oraz Electrolux.

Zakres obowiązków :
Pozyskiwanie i budowa relacji z Klientami,
Spotkania handlowe,
Kontakt z klientami końcowymi, projektantami, wykonawcami, instalatorami,
Doradztwo techniczno - handlowe,
Przygotowywanie ofert techniczno - handlowych,
Dbałość o pozytywne relacje z partnerami,
Realizacja celów sprzedażowych,

Wymagania:
Doświadczenie w doradztwie techniczno – handlowym minimum 1 rok związane z branżą klimatyzacyjną
Wykształcenie wyższe techniczne - preferowane klimatyacja/chłodnictwo.
Umiejętności sprzedażowe,
Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
Samodzielność, komunikatywność i konsekwencja w działaniu,
Umiejętność obsługi komputera (MS Office),
Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
Dodatkowe informacje:
praca w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
atrakcyjne warunki pracy i płacy (samochód, laptop, telefon)
zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
duże możliwości rozwoju
szkolenia