Opis stanowiska:
DTH Selection – specjalizujemy się w realizacji projektów rekrutacyjnych w obszarze technical sales & engineering.

Naszym klientem jest spółka specjalizująca się w projektowaniu, wykonawstwie i serwisie przemysłowych, amoniakalnych instalacji chłodniczych. Poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Inżyniera Sprzedaży Usług Serwisu Chłodnictwa Przemysłowego
miejsce pracy: obszar Północnej Polski

Obowiązki:
- Współpraca z aktualnym klientami oraz aktywne poszukiwanie nowych
- Opracowywanie ofert handlowych na usługi serwisowe (modernizacje, wymiany urządzeń, remonty, itp.)
- Negocjacje cenowe
- Uzgadnianie warunków realizacji prac serwisowych
- Realizacja założonego planu rocznego
- Współpraca z koordynatorami, inżynierami serwisu oraz podwykonawcami
- Dobór części zamiennych do realizowanych kontraktów.

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane chłodnictwo)
- Doświadczenie zawodowe w aktywnej sprzedaży usług serwisowych (lub praca w serwisie chłodnictwa lub klimatyzacji)
- Doświadczenie w doradztwie technicznym (chłodnictwo, klimatyzacja)
- Dobra znajomość rynku (produktu i branży) chłodnictwa przemysłowego
- Determinacja w wykonywaniu planów sprzedażowych
- Łatwości nawiązywania kontaktów z klientami
- Umiejętności aktywnego słuchania, badania i identyfikowania potrzeb klientów
- Wysokiej kultury osobistej
- Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
- Interesującą pracę w międzynarodowym środowisku, w firmie o stabilnej pozycji rynkowej i kulturze opartej na wartościach
- Rozwój zawodowy i udział w ciekawych projektach
- Stabilne warunki zatrudnienia i elastyczny czas pracy
- Wysoką kulturę środowiska pracy i pozytywną atmosferę w pracy
- Opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie.

Zachęcam do przesłania CV na adres: rekrutacja@dth-selection.pl wraz z podaniem nazwy stanowiska w tytule wiadomości.