Opis stanowiska:
DTH Selection – specjalizujemy się w realizacji projektów rekrutacyjnych w obszarze technical sales & engineering.

Naszym klientem jest spółka specjalizująca się w projektowaniu, wykonawstwie oraz serwisie zaawansowanych technologicznie instalacji HVAC&R dla obiektów komercyjnych oraz przemysłowych. Poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Inżynier Sprzedaży (systemy energetyczne)
Miejsce Pracy: obszar województw: Dolnośląskiego, Małopolskiego, Śląskiego, Opolskiego.

Zakres obowiązków:
- Sprzedaż kompleksowych, zaawansowanych systemów energetycznych dedykowanych do obiektów komercyjnych oraz przemysłowych (instalacje wentylacyjne, klimatyzacyjne, chłodnicze, CO).
- Systematyczne kontakty z klientami (inwestorzy, spółki generalnego wykonawstwa, biura projektowe).
- Doradztwo techniczne w zakresie oferowanych przez spółkę technologii.
- Odpowiedzialność za realizację założeń budżetowych.
- Uczestnictwo w procesie realizacji inwestycji.
- Analiza podległego obszaru terytorialnego pod kątem prowadzonych oraz planowanych inwestycji budowlanych (komercyjnych lub przemysłowych).

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe techniczne w obszarze energetyki, inżynierii środowiska lub pokrewne będzie atutem.
- Znajomość rynku firm budowlanych oraz inwestorów w zakresie instalacji HVAC&R.
- Łatwość nawiązywania kontaktów biznesowych i dobra prezencja.
- Prawo jazdy kat. B.
- Umiejętność budowania długofalowych relacji biznesowych.

Oferujemy:
- Atrakcyjne/konkurencyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę.
- Udział w ciekawych projektach inżynieryjnych.
- Wszelkie narzędzia pracy łącznie z samochodem.
- System premiowy/prowizyjny w zależności od wyników pracy.

Zachęcam do przesłania CV na adres: t.malagowski@dth-selection.pl