265
269
226

Inżynier Sprzedaży Systemów Wody Lodowej Warszawa

Daikin Airconditioning Poland

Warszawa, Mazowieckie

Ważna do: 30.04.2018 00:00

Opis stanowiska

Daikin Airconditioning Poland Sp. z o.o. jest jedynym oficjalnym dystrybutorem najwyższej jakości urządzeń japońskiego koncernu DAIKIN INDUSTRIES Ltd. będącego
wiodącym i globalnym producentem oraz dostawcą sprzętu HVAC, w tym również pomp ciepła i układów chłodniczych.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

INŻYNIER SPRZEDAŻY SYSTEMÓW WODY LODOWEJ

Miejsce pracy: DAIKIN Poznań, ul. Kolorowa 6

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sprzedaż Systemów Wody Lodowej w powierzonym regionie oraz koordynację i wsparcie Działu Sprzedaży, takie jak przeprowadzanie szkoleń, doradztwo techniczne oraz międzynarodowe kontakty korporacyjne z Centralą Grupy w Europie oraz z fabryką urządzeń.

Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej będzie należało:

• nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów biznesowych z projektantami, inwestorami oraz generalnymi wykonawcami
• doradztwo techniczne, dobór urządzeń
• organizowanie i przeprowadzanie szkoleń projektowych
• wsparcie techniczne
• negocjacje warunków sprzedaży dla dużych projektów
• współpraca z Działem Serwisu

Wymagania

• minimum 5-letnie doświadczenie zawodowe w branży HVAC, w tym przynajmniej kilkuletnie doświadczenia w strukturach sprzedaży w zakresie systemów wody lodowej
• wykształcenie wyższe techniczne (preferowana specjalizacja to klimatyzacja, chłodnictwo, wentylacja)
• znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie dobrym
• znajomość programu Auto CAD
• samodzielność, dyscyplina i dynamizm w działaniu
• dobra organizacja pracy i umiejętność koordynacji różnorodnych działań
• łatwość w nawiązywaniu kontaktów
• odpowiedzialność w zakresie zarządzania prowadzonymi projektami
• prawo jazdy kat. B

Oferujemy

• atrakcyjne warunki zatrudnienia w międzynarodowej firmie o uznanej renomie
• zatrudnienie na umowę o pracę oraz długofalowy rozwój zawodowy
• przyjazne środowisko pracy i możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
• zapewniamy wszystkie narzędzia pracy potrzebne do wykonywania powierzonych zadań

+48.22.3199000