Opis stanowiska:
DTH Selection – specjalizujemy się w realizacji projektów rekrutacyjnych w obszarach technical sales & engineering.

Naszym klientem jest globalny, wiodący producent armatury regulacyjnej do instalacji HVAC. Poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Inżynier Sprzedaży Projektowej
(region: wielkopolskie, zachodniopomorskie, lubuskie)

Nr referencyjny: ISP/WLKP

Zakres obowiązków:

• Budowanie trwałych, efektywnych relacji biznesowych w powierzonym regionie.
• Odpowiedzialność za realizacje zakładanych planów sprzedaży.
• Wsparcie techniczne dla biur projektowych oraz firm instalacyjnych,
• Pozyskiwanie nowych klientów.
• Prowadzenie negocjacji handlowych.
• Prowadzenie szkoleń technicznych.
• Wdrażanie inicjatyw marketingowych na podległym obszarze.
• Monitorowanie lokalnego rynku inwestycyjnego pod kątem zastosowania odpowiednich aplikacji oferowanych przez firmę.
• Wprowadzanie nowych produktów na rynek.

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe, techniczne z obszaru inżynierii środowiska lub pokrewne.
• Prawo jazdy kat. B.
• Minimum 2 letnie doświadczenie w sprzedaży urządzeń/komponentów HVAC.
• Znajomość lokalnych biur projektowych.
• Samodzielność, odpowiedzialność.
• Wysoka kultura osobista.
• Umiejętność pracy w zespole.
• Znajomość MS Office, Windows.
• Doświadczenie w przygotowywaniu oraz prowadzeniu prezentacji.

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę.
• Wszelkie narzędzia pracy.
• Pakiet pozapłacowy.
• Szkolenia produktowe, wdrażające do pracy, pozwalające na dalszy rozwój zawodowy i uzyskanie specjalistycznej wiedzy technicznej.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres rekrutacja@dth-selection.pl wraz z podaniem w temacie wiadomości numeru referencyjnego.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Więcej ofert na stronie: www.dth-selection.pl

W przesłanych dokumentach prosimy zawrzeć następującą klauzulę: Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883).