265
226
269

Inżynier Sprzedaży ds. Urządzeń Grzewczych i Klimatyzacyjnych Katowice

Daikin Airconditioning Poland

Katowice, Śląskie

Ważna do: 07.04.2018 00:00

Opis stanowiska

Daikin Airconditioning Poland Sp. z o.o. jest jedynym oficjalnym dystrybutorem najwyższej jakości urządzeń japońskiego koncernu DAIKIN INDUSTRIES Ltd. będącego
wiodącym i globalnym producentem oraz dostawcą sprzętu HVAC, w tym pomp ciepła i układów chłodniczych.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Inżyniera Sprzedaży ds. Urządzeń Grzewczych i Klimatyzacyjnych.
Miejsce pracy: biuro DAIKIN Katowice, ul. Ceglana 4

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwój i utrzymanie sieci dystrybucyjnej systemów grzewczych firmy Daikin na powierzonym terenie, a także za współpracę i rozwój w zakresie sprzedaży hurtowej produktów firmy DAIKIN.

Wymagania

• wykształcenie wyższe techniczne (preferowana specjalizacja: urządzenia grzewcze, klimatyzacja, chłodnictwo)
• minimum 3 lata doświadczenie w branży grzewczej potwierdzonego sukcesami w obszarze pozyskiwania klientów
• doświadczenie zawodowe w rozwoju sieci dystrybucyjnej
• samodzielność, dyscyplina i dynamizm w działaniu
• łatwość w nawiązywaniu kontaktów i satysfakcji z pracy z ludźmi
• odpowiedzialność w zakresie zarządzania prowadzonymi projektami
• gotowość do podróży służbowych
• dobra znajomości języka angielskiego na poziomie B1 lub B2 w skali CEF (mile widziane udokumentowanie testem TOEIC)
• prawo jazdy kat. B

Oferujemy

• atrakcyjne warunki zatrudnienia w międzynarodowej firmie o uznanej renomie
• zatrudnienie na umowę o pracę oraz rozwój zawodowy
• przyjazne środowisko pracy i możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
• zapewniamy wszystkie narzędzia pracy potrzebne do wykonywania powierzonych zadań

Zainteresowanych prosimy o wysłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: rekrutacja@daikin.pl z dopiskiem „Residential Katowice”

+48.22.3199000