Opis stanowiska:
Do głównych zadań będzie należało poszukiwanie i budowanie trwałych relacji z instalatorami, serwisantami oraz projektantami instalacji chłodniczych, doradztwo oraz samodzielny, optymalny dobór urządzeń odpowiadających zapotrzebowaniu Klientów.

Wymagania:
Jeżeli jesteś osobą samodzielną, kreatywną i potrafisz osiągać stawiane sobie cele, spełniasz 60% oczekiwań.

Pozostałe oczekiwania:
Wykształcenie kierunkowe techniczne - chłodnik, automatyk
Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży
Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną (również w wersji angielskiej)
Rzetelność w podejściu do realizacji powierzonych zadań
Wysoka kultura osobista oraz etyka zawodowa
Chęć do stałego poszerzania swoich kwalifikacji
Sprawne posługiwanie się komputerem (MS Office, AutoCad itp.)
Dobra znajomość j. Angielskiego (inne będą dodatkowym atutem)
Prawo jazdy kat.B

Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Umowę o pracę na pełny etat
Konkurencyjne wynagrodzenie
Wyjątkową atmosferę pracy i wsparcie zespołu
Możliwość rozwoju i udziału w dodatkowych szkoleniach
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres kadry@elektronika-sa.com.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)"