265
269
226

Inżynier Sprzedaży Chłodnictwo Katowice

Daikin Airconditioning Poland

Katowice, Śląskie

Ważna do: 13.09.2018 00:00

Opis stanowiska

Daikin Airconditioning Poland jest jedynym oficjalnym dystrybutorem najwyższej jakości urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych, pomp ciepła, systemów wodnych i chłodniczych japońskiego koncernu DAIKIN INDUSTRIES Ltd. Na rynku europejskim funkcjonuje od 1973 roku i posiada w Ostendzie w Belgii swoją europejską centralę DAIKIN EUROPE NV oraz jeden z najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych w tej branży.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy:

INŻYNIERA SPRZEDAŻY- CHŁODNICTWO

Miejsce pracy: DAIKIN Katowice, ul. Ceglana 4

Za co będziesz odpowiedzialny?

 rozwój i utrzymanie sieci dysytrybucyjnej firmy DAIKIN w zakresie systemów chłodniczych na powierzonym terenie ze szczególnym uwzględnieniem współpracy z sieciami handlowymi

Wymagania

Kogo szukamy?

Od kandydatów oczekujemy:

 wykształcenia wyższego technicznego (preferowana specjalizacja: klimatyzacja, chłodnictwo, wentylacja)
 co najmniej kilkuletniego doświadczenia zawodowego w branży HVAC – najchętniej w sprzedaży systemów chłodniczych
 gotowości do częstych wyjazdów służbowych na powierzonym terenie (Polska centralna oraz południowa)
 łatwości w nawiązywaniu kontaktów zawodowych i satysfakcji z pracy z ludźmi
 chęci podejmowania nowych wyzwań
 dobrej znajomości języka angielskiego na poziomie B1 lub B2 w skali CEF
 prawa jazdy kat. B

Oferujemy

Co zyskujesz, dołączając do naszego zespołu?

 możliwość rozwój zawodowego w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży
 okazję na pracę z szerokim portfolio efektywnych energetycznie i innowacyjnych technologicznie produktów
 pracę w miejscu, która umożliwia ciągłe rozwijanie swoich umiejętności
 niepowtarzalną atmosferę pracy
 atrakcyjne warunki zatrudnienia i długofalowy rozwój zawodowy

Wyślij nam swoje cv poprzez stronę internetową:

+48.22.3199000