Opis stanowiska:
Naszym klientem jest globalny producent urządzeń wentylacyjnych oraz klimatyzacyjnych. Poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Inżynier Sprzedaży

Zakres obowiązków:
- Systematyczne kontakty z klientami oraz budowanie trwałych, długoterminowych relacji biznesowych (biura projektowe, firmy wykonawcze, instalatorzy branżowi, inwestorzy, firmy generalnego wykonawstwa).
- Doradztwo techniczne w zakresie pełnej oferty produktowej spółki (urządzenia wentylacyjne oraz klimatyzacyjne).
- Realizacja planów sprzedaży.
- Reprezentowanie firmy na targach oraz wydarzeniach branżowych.
- Negocjowanie kontaktów.
- Raportowanie wyników.
- Analizowanie działań firm konkurencyjnych oraz rynku.
- Odpowiedzialność za region (mazowieckie, łódzkie, podlaskie, warmińsko - mazurskie, lubelskie).

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe, techniczne w obszarze inżynierii środowiska lub pokrewne.
- Kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży urządzeń wentylacyjnych lub klimatyzacyjnych.
- Umiejętność budowanie trwałych i długofalowych relacji biznesowych z klientami.
- Prawo jazdy kat . B.
- Znajomość rynku wentylacji i klimatyzacji w podległym obszarze.

Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie w formie umowy o pracę.
- Wszelkie narzędzia pracy łącznie z samochodem.
- Szkolenia.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres rekrutacja@dth-selection.pl