Opis stanowiska:
Clima Produkt Sp. z o. o. jest wiodącym producentem urządzeń wentylacyjno-klimatyzacyjnych. Firma specjalizuje się w produkcji central wentylacyjnych na zamówienie. Centrale klimatyzacyjne Clima-Produkt zapewniają pełną obróbkę cieplno-wilgotnościową powietrza, a szeroka gama produkowanych wyrobów pozwala dobrać odpowiednie urządzenie do stawianych mu zadań.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sprzedaż urządzeń wentylacyjnych.

Zakres obowiązków:
- Sprzedaż urządzeń
- Utrzymanie relacji z klientem (kupującym oraz projektantem)
- Monitorowanie inwestycji budowlanych i rynku branżowego w zakresie szansy sprzedaży
- Przygotowanie ofert i dobór techniczny urządzeń

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe na wydziale inżynierii środowiska lub podobnym.
- Znajomość lub zainteresowanie rynkiem budowlanym i branżą HVAC.
- Doświadczenia w strukturach sprzedaży mile widziane.
- Komunikatywność, kultura osobista oraz zaangażowanie.
- Samodzielność istotna ze względu na charakter pracy z klientem.

Oferujemy:
- Stanowisko pracy biurowe (biuro Warszawa) z częstymi wizytami u klienta w rejonie Warszawy.
- Wynagrodzenie adekwatne do wyników.
- Pracę w młodym ambitnym zespole.
- Możliwość rozwoju.