Opis stanowiska:
Naszym klientem jest wiodący dostawca urządzeń klimatyzacyjnych. Poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Inżynier Sprzedaży
(miejsce pracy: Kraków)

Zakres obowiązków:
- Promocja i sprzedaż freonowych urządzeń klimatyzacyjnych (splity, multisplity, systemy VRF) w obszarze woj. małopolskiego, śląskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego.
- Realizacja założonych planów sprzedaży.
- Prowadzenie szkoleń i prezentacji produktów dla użytkowników oraz projektantów.
- Doradztwo techniczne w zakresie oferty produktowej spółki.
- Reprezentowanie firmy podczas zjazdów i konferencji branżowych.
- Aktywne poszukiwanie nowych klientów oraz budowanie trwałych i długofalowych relacji biznesowych.
- Negocjowanie warunków handlowych.

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe kierunkowe w obszarze inżynierii środowiska.
- Znajomość specyfiki budowy instalacji sanitarnych w szczególności klimatyzacyjnych.
- Znajomość procesu sprzedaży, umiejętność poruszania się po lokalnym rynku.
- Minimum roczne doświadczenie w sprzedaży urządzeń klimatyzacyjnych.
- Wysoka kultura osobista.
- Orientacja na cel.
- Umiejętność dobrej organizacji pracy własnej.
- Umiejętność budowania trwałych relacji interpersonalnych.

Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie w formie umowy o pracę.
- Wszelkie narzędzia pracy łącznie z samochodem.
- Pakiet szkoleń

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres s.szulc@dth-selection.pl wraz z podaniem w temacie wiadomości numeru referencyjnego.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Więcej ofert na stronie: www.dth-selection.pl

W przesłanych dokumentach prosimy zawrzeć następującą klauzulę: Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883).