Opis stanowiska:
Naszym klientem jest ceniony, globalny producent urządzeń klimatyzacyjnych. Poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Inżynier Sprzedaży (urządzenia klimatyzacyjne)

Zakres obowiązków:

• Systematyczne kontakty z biurami projektowymi, firmami wykonawczymi, inwestorami, dystrybutorami w zakresie sprzedaży urządzeń klimatyzacyjnych (splity, multisplity, systemy VRF) w obszarze woj. Kujawsko - Pomorskiego.
• Doradztwo techniczne odnośnie oferowanych przez spółkę rozwiązań technicznych.
• Budowanie trwałych, długofalowych relacji biznesowych.
• Prowadzenie negocjacji handlowych.
• Odpowiedzialność za realizację zakładanych planów sprzedaży.
• Kontrola procesu realizacji zamówień.
• Prowadzenie szkoleń technicznych dla klientów (we współpracy z Działem Technicznym).
• Analiza rynku w powierzonym obszarze terytorialnym.

Wymagania:
• Doświadczenie w sprzedaży, projektowaniu lub wykonawstwie systemów HVAC.
• Wykształcenie wyższe, techniczne z obszaru inżynierii środowiska, chłodnictwa lub pokrewne.
• Prawo jazdy kat. B.
• Łatwość w nawiązywaniu kontaktów biznesowych.
• Dyspozycyjność.
• Wysoka kultura osobista.

Oferujemy:
• Możliwość rozwoju zawodowego w stabilnej, globalnej organizacji o ugruntowanej pozycji na polskim rynku.
• Narzędzia pracy wliczając samochód.
• Konkurencyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę, adekwatne do posiadanego doświadczenia wzbogacone o system prowizyjny/premiowy.
• Samodzielność.

Zainteresowane osoby zachęcam do przesłania CV na adres: t.malagowski@dth-selection.pl