Opis stanowiska:
Naszym klientem jest globalny producent urządzeń klimatyzacyjnych. Poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Inżynier Sprzedaży
(Warszawa lub Łódź)

Zakres obowiązków:
- Systematyczne kontakty z klientami (biura projektowe, firmy wykonawcze, spółki GW, instalatorzy) w zakresie sprzedaży urządzeń klimatyzacyjnych (splity, multi split oraz systemy VRF).
- Doradztwo techniczne w zakresie oferty produktowej spółki.
- Budowanie trwałych i długofalowych relacji biznesowych z klientami.
- Odpowiedzialność za realizację zakładanych planów sprzedaży.

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe techniczne w zakresie inżynierii środowiska lub pokrewne.
- Prawo jazdy kat. B.
- Doświadczenie w sprzedaży w branży urządzeń HVACR.
- Umiejętność budowania długofalowych relacji biznesowych.

Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa plus system premiowy).
- Zatrudnienie u czołowego, globalnego producenta urządzeń klimatyzacyjnych.
- Szkolenia techniczne.
- Wszelkie narzędzia pracy łącznie z samochodem.