Opis stanowiska:
• Uruchamianie i obsługa serwisowa urządzeń chłodniczych
• Realizacja planów napraw, konserwacji i przeglądów maszyn
• Samodzielne rozpoznanie przyczyn awarii i sposobów ich usuwania
• Doradztwo techniczne na potrzeby klientów
• Prowadzenie dokumentacji serwisowej
• Wsparcie dla zespołu realizacji projektów w zadaniach operacyjnych

Wymagania:
• Min. średnie wykształcenie techniczne
• Doświadczenie w naprawach freonowych urządzeń chłodniczych
• Praktyczna umiejętność obsługi sterowników i automatyki chłodniczej
• Umiejętność czytania schematów elektrycznych
• Uprawnienia elektryczne SEP do 1 kV
• Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną
• Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym zrozumienie dokumentacji technicznej
• Samodzielność w działaniu
• Odpowiedzialność i zaangażowanie
• Dyspozycyjność – wyjazdy na terenie całej Polski
• Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się organizacji
• Samodzielność działania
• Możliwości rozwoju i zdobycia doświadczenia, poznanie nowych technologii chłodniczych
• Niezbędne narzędzia pracy
• Pakiet benefitów pracowniczych
• Przyjazną atmosferę pracy

Aplikacje prosimy wysyłać na adres e-mail: m.swiatek@andra.com.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."