Opis stanowiska:
• koordynacja procesu realizacji inwestycji;
• współpraca z ekipami monterskimi oraz podwykonawcami;
• opracowanie pod względem potrzeb materiałowych dokumentacji projektowej i ofert;
• kontakty z producentami, dostawcami materiałów budowlanych i podwykonawcami;
• dokonywanie wyboru najkorzystniejszych dla firmy ofert oraz reprezentowanie jej w kontaktach zewnętrznych i negocjacjach;
• wysyłanie zamówień oraz nadzór nad ich terminową realizacją.

Wymagania:
• ukończone studia wyższe (preferowane: Inżynieria Środowiska);
• minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
• prawo jazdy kat. B.;
• znajomość programu AUTOCAD;
• umiejętność pracy z dokumentacją projektową;
• praktyczna znajomość branży instalacyjnej;
• znajomość rynku i cen materiałów budowlanych;
• bardzo dobra organizacja pracy, dokładność i sumienność w wykonywaniu zadań.

Oferujemy:
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
• wpływ na planowanie czasu pracy, wysoką samodzielność;
• miłą atmosferę w pracy,
• proponujemy wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności.