Opis stanowiska:
• Planowanie, kierowanie i nadzorowanie wykonania robót w zakresie instalacji AKPiA,
• Nadzorowanie, prowadzenie rozruchów systemów AKPiA,
• Nadzór i koordynacja robót podwykonawców,
• Udział w procesie ofertowania,
• Weryfikacja dokumentacji projektowej i zastosowanych rozwiązań,
• Weryfikacja ofert podwykonawców i dostawców,
• Sporządzanie dokumentacji powykonawczej,
• Budowa długotrwałych relacji z Klientami,
• Współpraca z działem projektowym i działem handlowym firmy,
• Nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP na budowie

Wymagania:
• Doświadczenie na podobnym stanowisku, idealnie w firmie o zbliżonym profilu,
• Wykształcenie wyższe techniczne (kierunki, instalacje sanitarne lub mechaniczne),
• Mile widziane posiadanie uprawnień budowlanych do kierowania robotami elektrycznymi bez ograniczeń,
• Znajomość zagadnień z zakresu wentylacji i klimatyzacji przemysłowej,
• Znajomość zagadnień prawa budowlanego,
• Umiejętność czytania rysunków technicznych,
• Samodzielność, kreatywność i operatywność w działaniu,
• Doświadczenie w realizacji samodzielnych projektów,
• Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, wysoka kultura osobista,
• Dokładność, sumienność, odpowiedzialność,
• Bardzo dobra organizacja pracy,
• Umiejętność logicznego (analitycznego) rozumowania i wyciągania wniosków,
• Gotowość do częstych wyjazdów,
• Posiadanie prawa jazdy kat. B,
• Znajomość języka angielskiego (będzie dodatkowym atutem)

Oferujemy:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności,
• Pracę w młodym dynamicznym zespole,
• Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia w stale rozwijającej się organizacji,
• Narzędzia pracy: samochód, komputer, telefon komórkowy