Opis stanowiska:
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za:
•normowanie czasów pracy wytwarzanych produktów, wdrażanie produktów w systemie ERP
•optymalizację i poprawę efektywności procesów produkcyjnych w firmie
•mapowanie i analizowanie procesów, proponowanie usprawnień
•wdrażanie metodologii związanych z optymalizacją procesów: Kaizen, Lean Manufacturing

Wymagania:
•wykształcenie wyższe inżynieryjne (mile widziane Zarządzanie i inżynieria produkcji)
•bardzo dobra znajomość aplikacji MS Office Excel (wzory i funkcje matematyczne, proste makra)
•podstawy VBScript

Mile widziane:
•znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
•doświadczenie związane z normowaniem czasów pracy
•wiedza na temat zagadnień 5S i Lean Manufacturing
•doświadczenie w zakresie optymalizacji procesów
•zdolności organizacyjnych, umiejętności pracy w oparciu o założone cele

Oferujemy:
•pracę w prężnie rozwijającej się polskiej firmie o zasięgu międzynarodowym
•atrakcyjne zarobki adekwatne do umiejętności
•dodatkowe świadczenia pozapłacowe
•możliwość stałego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji