Opis stanowiska:
 wskazane doświadczenie zawodowe w zakresie:
- pozyskiwania ofert na urządzenia i materiały instalacyjne, opracowywania kompleksowych wycen dla inwestycji, obsługi budowy (zamawianie materiałów instalacyjnych, pozyskiwania dokumentacji dla tych materiałów), kontaktów z podwykonawcami i dostawcami.

Wymagania:
 kwalifikacje i umiejętności:
- wykształcenie wyższe w kierunku instalacji HVAC (Inżynieria Środowiska)
- obsługa programów pakietu MS Office,
- podstawowa umiejętność pracy w programie AutoCAD,
- czynne prawo jazdy kategorii B,
- znajomość obsługi urządzeń edycyjnych (ploter, drukarka);
- umiejętność pracy w zespole,
- zdolność budowania i podtrzymywania relacji interpersonalnych,
- zdolności komunikacyjne,
- zdolności negocjacyjne.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie,
- perspektywę rozwoju zawodowego
- system szkoleń wew. i zew. (branżowych oraz z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi),
- komfortowe warunki pracy i przyjazną atmosferę,
- możliwość odbycia praktyki w innych działach firmy.