Opis stanowiska:
praca w dziale projektowo-konstruktorskim,
projektowanie systemów i podsystemów chłodniczych dla urządzeń optycznych, medycznych i innych w oparciu o technologię mini sprężarek,
budowanie i testowanie prototypów urządzeń chłodniczych,
przygotowanie dokumentacji technicznej oraz wdrożeniowej,
testowanie nowych oraz istniejących produktów pod kątem wymagań klienta,

Wymagania:
wykształcenie wyższe techniczne – chłodnictwo lub pokrewne,
min. 3-letnie doświadczenie w pracach projektowych związanych z projektowaniem urządzeń chłodniczych,
znajomość zasad termodynamiki i inżynierii chłodnictwa,
praktyczna umiejętność związana z konstrukcją urządzeń chłodniczych: lutowania na twardo (brazing), badanie szczelności, praca z czynnikami chłodniczymi,
umiejętność posługiwania się oprogramowaniem CAD 3D/2D,
niezbędna żyłka wynalazcy-inżyniera,
dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
możliwość rozwoju w kierunku eksperckim w bardzo wąskiej specjalności,
uczestnictwo w projektach związanych z rynkami: optycznym, medycznym, naukowym,
udział w ciekawych i nieszablonowych projektach dla klientów z całego świata,
możliwość praktycznego wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań,
rozwój własnych umiejętności,
praca w doświadczonym międzynarodowym zespole,
elastyczny czas pracy,
atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
szkolenia podnoszące kwalifikacje