Opis stanowiska:
Naszym Klientem jest firma będąca wiodącym dostawcą rozwiązań w dziedzinie chłodnictwa, gospodarki cieplnej, optyki i energetyki na rynkach europejskich.

Zakres Obowiązków
Projektowanie i wdrażanie do produkcji układów chłodniczych.
Przygotowanie dokumentacji technicznej oraz wdrożeniowej.
Aktywne uczestnictwo w procesie produkcyjnym prototypów.
Współpraca z działem zakupów oraz technologii w zakresie optymalizacji kosztów produkcji.
Bieżące wsparcie działów produkcyjnych w zakresie rozwiązywania problemów związanych z układem chłodniczym.
Testowanie nowych oraz istniejących produktów pod kątem wymagań klienta.

Wymagania:
Wykształcenie wyższe techniczne – chłodnictwo lub pokrewne.
Min. 3-letnie doświadczenie w projektowaniu i budowaniu urządzeń chłodniczych.
Praktyczna umiejętność związana z konstrukcją urządzeń chłodniczych: lutowania na twardo (brazing) oraz praca z czynnikami chłodniczymi.
Umiejętność posługiwania się oprogramowaniem SolidWorks.
Dobra znajomość języka angielskiego.
Gotowość do odbycia kilkutygodniowego szkolenia poza Polską.

Oferujemy:
Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
Możliwość rozwoju w kierunku eksperckim w bardzo wąskiej specjalności.
Uczestnictwo w projektach związanych z rynkami: medycznym, naukowym, militarnym.
Dynamiczną pracę w międzynarodowym środowisku.
Elastyczny czas pracy.
Atrakcyjne warunki wynagrodzenia i system benefitów.