Opis stanowiska:
• konstrukcyjne opracowanie dokumentacji zgodnie z potrzebami klienta
• przygotowywanie dokumentacji produkcyjnej, modele 3D (program SolidEdge) oraz rysunki 2D (SolidEdge, AutoCAD)
• wdrażanie nowych produktów

Wymagania:
• wykształcenie wyższe techniczne
• minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku konstruktora
• mile widziane doświadczenie w branży wentylacyjnej oraz w tworzeniu konstrukcji blaszanych
• umiejętność pracy w programach inżynierskich: AutoCAD i SolidEdge
• umiejętności pracy w zespole

Oferujemy:
• ciekawą pracę z możliwością rozwoju zawodowego
• wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania
• przyjazną atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole profesjonalistów

Firma BARBOR Sp. z o.o. zajmuje się produkcją komponentów do układów i central wentylacyjnych. Nasza siedziba znajduje się w Skowarczu, istniejemy od 2007 roku, ciągle się rozwijamy, tworząc nowe miejsca pracy - jeśli chcesz zająć jedno z nich - napisz do nas!

Aplikacje prosimy wysyłać na adres andrzej.fandrejewski@barbor.biz, z załączoną informacją: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartychw zgłoszeniu dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926z późn. zm.)”