274
269
226

Inżynier ds. Inwerterowych Agregatów Wody Lodowej

LG Electronics Polska Sp. z o.o.

Warszawa, Mazowieckie

Ważna do: 18.02.2018 00:00

Opis stanowiska

LG Electronics Polska poszukuje kandydatów z doświadczeniem w zakresie uruchomień Inwerterowych Agregatów Wody Lodowej (systemy ISC) ze znajomością budowy i obsługi instalacji tych urządzeń.

- wsparcie techniczno-serwisowe z zakresu inwerterowych agregatów wody lodowej typu scroll (ISC),
- komisyjne odbiory instalacji i uruchomienia systemów ISC,
- szkolenia instalacyjno-diagnostyczne dla instalatorów i serwisantów.

Wymagania

- znajomość budowy i obsługi instalacji Inwerterowych Agregatów Wody Lodowej (systemy ISC),
- doświadczenie w zakresie uruchomień systemów ISC,
- co najmniej 3 lata doświadczenia w serwisowaniu systemów typu chiller,
- doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z uruchomień dla instalatorów (mile widziane),
- świadectwo kwalifikacji typu E1, E2 – eksploatacja ogrzewania i chłodnictwo,
- świadectwo D1, D2 – dozór ogrzewnictwo i chłodnictwo,
- Zielona Karta lub certyfikat o f-gazach,
- uprawnienia z obsługi zbiorników ciśnieniowych,
- uprawnienia SEP,
- znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji techniczno-serwisowych,
prowadzenie korespondencji mailowej oraz rozmów telefonicznych,
- prawo jazdy kat. B,
- gotowość do wyjazdów na terenie całej Polski, sporadycznie – kraje nadbałtyckie,
- umiejętność pracy w zespole,
- wykonywanie zadań zgodnie z międzynarodowymi standardami w zakresie procedur BHP.

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie w formie umowy o pracę w firmie będącej liderem w branży klimatyzacyjnej na rynku polskim oraz międzynarodowym,
- samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy oraz niezbędne narzędzia pracy,
- atrakcyjny pakiet benefitów.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem, danymi kontaktowymi (adres poczty elektronicznej i numer telefonu) oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacyjnego na adres: rekrutacja.lgepl@lgepartner.com

+48.224817100