Opis stanowiska:
• praca w dziale realizacji projektów instalacji sanitarnych,
• wsparcie Kierownika Projektu w zakresie realizacji bieżących zadań,
• wsparcie przy nadzorze podwykonawców – nadzór nad pracami instalacyjnymi (wentylacja, klimatyzacja, ogrzewanie, wod-kan),
• pomoc w przygotowaniu specyfikacji technicznej i wyborze dostawców,
• wsparcie w procesie ofertowania, przygotowaniu kosztorysów prac,
• analiza dokumentacji projektowej, ofert dostawców i podwykonawców,
• uczestnictwo w procesie rozliczania budowy i odbiorach.

Wymagania:
• student ostatniego roku lub absolwent studiów technicznych (Inżynieria środowiska lub pokrewne),
• doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku – min. 1 rok,
• umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu,
• dobra obsługa programów: AutoCad, pakiet MS Office,
• znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
• chęć dalszego pogłębiania wiedzy,
• aktualne prawo jazdy kategorii B,
• dyspozycyjność,
• samodzielność,
• komunikatywność,
• dodatkowym atutem będzie doświadczenie przy projektach z branży farmaceutycznej.

Oferujemy:
• pracę w młodym, zgranym zespole,
• narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków,
• udział w realizacji ciekawych projektów związanych m.in. z przemysłem farmaceutycznym
• możliwość rozwoju i pogłębiania wiedzy.