Opis stanowiska:
- Ścisła współpraca z kierownikiem robót
- Wykonywanie dokumentacji powykonawczych
- Wsparcie przy wykonywaniu projektów wentylacji i klimatyzacji
- Opracowanie kosztorysów na roboty instalacji wentylacji i klimatyzacji
- Sporządzanie przedmiaru robót w oparciu o dokumentacje projektowe
- Sporządzanie zapytań ofertowych,
- Analizowanie złożonych ofert
- Analizowanie dokumentów przetargowych pod względem merytorycznym
- Przeprowadzanie wizji lokalnych
- Wykonywanie ofert handlowych

Wymagania:
- Doświadczenie w kosztorysowaniu robót sanitarnych, minimum 1 rok
- Doświadczenie przy projektowaniu instalacji wentylacji, będzie dodatkowym atutem
- Znajomość procesu budowlanego
- Umiejętność obsługi komputera
- Dobra znajomość programów: Norma, AutoCad, programy z pakietu Office, Ventpack
- Prawo jazdy kat. B.
- Wysoka kultura osobista
- Doskonała organizacja pracy własnej
- Systematyczność
- Dyspozycyjność

Oferujemy:
- Stabilne warunki pracy
- Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
- Możliwość umowy o pracę
- Możliwość podnoszenia kwalifikacji
- Możliwość uzyskania uprawnień budowlanych

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV na adres: biuro@imp-tech.pl