Opis stanowiska:
Szukamy 2 Inżynierów budowy dla projektów biurowych w zakresie FIT OUT instalacji HVAC i sanitarnych w Warszawie
Zakres obowiązków:
• Praca w dziale realizacji i samodzielne prowadzenie projektów w Warszawie , głównie aranżacje FIT OUT w budynkach komercyjnych
• wykonywanie wizji lokalnych na oferowanych projektach
• kontakt z klientem, projektantem i reprezentowanie firmy na budowie
• analiza dokumentacji wykonawczej
• udział w naradach koordynacyjnych
• pozyskiwanie ofert od podwykonawców, dostawców,
• zamawianie materiałów z branży wentylacyjnej
• optymalizacja kosztów w ramach danego tematu
• analiza dokumentacji projektowej pod względem kompletności I przekazanie jej podwykonawcom
• skompletowanie wymaganych dokumentów na potrzeby każdego projektu( karty materiałowe, certyfikaty zgodności itd)
• skompletowanie dokumentacji powykonawczej
• prowadzenie danego projektu od fazy wyceny, poprzez realizację i przekazanie powierzchni do klienta

Wymagania:
Wymagania
• kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu projektów FIT OUT zakres instalacji sanitarnych i HVAC. Posiadanie uprawnień wykonawczych będzie dodatkowym atutem
• wykształcenie wyższe kierunkowe
• dobra znajomość branży dostawców i podwykonawców
• chęć rozwoju zawodowego
• znajomość programu Excel, AutoCad, MS Projekt
• samoorganizacja, rzetelność, sumienność
• umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Oferujemy:
Oferujemy:
• elastyczną formę zatrudnienia - możliwość pracy zdalnej z domu, projekty w Warszawie
• udział w prestiżowych projektach dla klientów polskich i zagranicznych
• system premiowy
• współpraca z najlepszymi
• możliwość szybkiego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
• doskonalenie posiadanych umiejętności pod okiem doświadczonych specjalistów
• narzędzia pracy